inSpirál Stúdió Órarend

ÓRÁINKRA ÁLTALÁBAN NEM SZÜKSÉGES ELŐRE BEJELENTKEZNI!

A kivételeket az órarendben mindig külön jelöljük (jelenleg az egyetlen ilyen a péntek esti kismamajóga, amire bejelentkezés itt).

Aki még nem járt nálunk, azt kérjük, hogy az óra megkezdése előtt 15 perccel érkezzen meg.

Aktuális órarendi változás: február 21-ig Riát Rigó Kata yin jóga oktató helyettesíti, valamennyi yin jógát ő tartja.

Hétfő - Kis Terem Hétfő - Nagy Terem Kedd - Kis Terem Kedd - Nagy Terem Szerda - Kis Terem Szerda - Nagy Terem Csütörtök - Kis Terem Csütörtök - Nagy Terem Péntek - Kis Terem Péntek - Nagy Terem
08:00
Nagy Adrienn Pilates
08:00
09:00
Lovász Andi Hardcore jóga
08:00
09:00
Vigváry Ria Yin jóga
08:00
09:30
Nagy Adrienn Pilates
08:00
09:00
08:15
08:30
08:45
09:00
Bencz Edina Hatha jóga
09:00
10:30
Bencz Edina Himalájai Tradíció
09:00
10:30
09:15
09:30
Molnár Viki babás jóga
09:30
10:30
Kósa Éva Kismama jóga
09:30
11:00
09:45
10:00
10:15
10:30
10:45
11:00
Lehrreich Márti Aranykor jóga
11:00
12:30
MAMAKÖR
11:00
13:00
Lehrreich Márti Aranykor jóga
11:00
12:30
11:15
11:30
11:45
12:00
12:15
12:30
12:45
13:00
13:15
13:30
13:45
14:00
14:15
14:30
14:45
15:00
15:15
15:30
15:45
16:00
16:15
16:30
16:45
17:00
Andi-Edit Gyerekdráma
17:00
19:15
ovis csoport 16:15 - 17:05 kisiskolás csoport 17:15 - 18:05 kiskamasz csop. 18:15 - 19:05
Varró Böbe gyerekjóga
17:00
18:00
Kamasz csoportok
17:00
19:30

Páros hét: kiskamasz csoport
17:30-19:00
(Edit-Dorina)

Páratlan hét: kamaszdráma (Andi-Dorina)

Nagy Adrienn bodyART
17:00
18:00
Török Csilla Női jóga
17:00
18:30
17:15
Balatoni Marika Női jóga
17:15
18:45
17:30
Horváth Tündi Hatha jóga
17:30
19:00
Bogdán Brigi Női jóga
Tanfolyam Szervezés alatt!
17:30
19:00
Sz. Nagy Kriszti Tai Chi
17:30
19:00
17:45
18:00
Gluscevic Hajnal Iyengar jóga
18:00
19:30
Dadi Ildikó Ravideep Kaur Kundalini
18:00
19:30
18:15
Kósa Éva Kismama jóga
Bejelentkezéssel (10 óráig, telefonon vagy emailben)
18:15
19:45
18:30
18:45
Vigváry Ria Yin jóga
18:45
20:15
19:00
Bogdán Brigi Hatha jóga
19:00
20:30
Balatoni Marika Hatha jóga
19:00
20:30
19:15
Baráth Kati Vinyasa Flow
19:15
20:45
19:30
Bogdán Brigi Hatha jóga
19:30
21:00
Lovász Andi Ashtanga
19:30
21:00
Szedlacsek Kati Hangfürdő
19:30
20:30
Bogdán Brigi Hatha jóga
19:30
21:00
Lovász Andi Ashtanga
19:30
21:00
19:45
20:00
20:15
20:30
20:45

Hétfő - Kis Terem

  • Nagy Adrienn Pilates
    08:00 - 09:00
  • Horváth Tündi Hatha jóga
    17:30 - 19:00
  • Baráth Kati Vinyasa Flow
    19:15 - 20:45

Hétfő - Nagy Terem

  • Lovász Andi Hardcore jóga
    08:00 - 09:00
  • Bogdán Brigi Női jóga
    17:30 - 19:00
  • Bogdán Brigi Hatha jóga
    19:00 - 20:30

Kedd - Kis Terem

  • Andi-Edit Gyerekdráma
    17:00 - 19:15
  • Bogdán Brigi Hatha jóga
    19:30 - 21:00

Kedd - Nagy Terem

  • Bencz Edina Hatha jóga
    09:00 - 10:30
  • Lehrreich Márti Aranykor jóga
    11:00 - 12:30
  • Sz. Nagy Kriszti Tai Chi
    17:30 - 19:00
  • Lovász Andi Ashtanga
    19:30 - 21:00

Szerda - Kis Terem

  • Vigváry Ria Yin jóga
    08:00 - 09:30
  • Varró Böbe gyerekjóga
    17:00 - 18:00
  • Gluscevic Hajnal Iyengar jóga
    18:00 - 19:30
  • Szedlacsek Kati Hangfürdő
    19:30 - 20:30

Szerda - Nagy Terem

  • Nagy Adrienn Pilates
    08:00 - 09:00
  • Balatoni Marika Női jóga
    17:15 - 18:45
  • Balatoni Marika Hatha jóga
    19:00 - 20:30

Csütörtök - Kis Terem

  • Molnár Viki babás jóga
    09:30 - 10:30
  • MAMAKÖR
    11:00 - 13:00
  • Kamasz csoportok
    17:00 - 19:30
  • Bogdán Brigi Hatha jóga
    19:30 - 21:00

Csütörtök - Nagy Terem

  • Bencz Edina Himalájai Tradíció
    09:00 - 10:30
  • Lehrreich Márti Aranykor jóga
    11:00 - 12:30
  • Dadi Ildikó Ravideep Kaur Kundalini
    18:00 - 19:30
  • Lovász Andi Ashtanga
    19:30 - 21:00

Péntek - Kis Terem

  • Kósa Éva Kismama jóga
    09:30 - 11:00
  • Nagy Adrienn bodyART
    17:00 - 18:00
  • Kósa Éva Kismama jóga
    18:15 - 19:45

Péntek - Nagy Terem

  • Török Csilla Női jóga
    17:00 - 18:30
  • Vigváry Ria Yin jóga
    18:45 - 20:15
No events available!

inSpirál Stúdió